Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2017 m. sausio 11 d.

Velžio g. komanda: A. Žilytė, E. Švėgždaitė, M. Kulionytė (II a), M. Vaitkevičius (IIb), T. Ilonis, U. Šataitė, E. Pilkauskaitė (IIIb), D. Viniunaitė IVa, T. Vaitelis IVb laimėjo kelionę į Strasbūrą, Europarlamentą

Dominyką Vinciunaitę, IVa kl. - gavus Lietuvos Maximalisto diplomą ir laimėjus „Maximos“ stipendiją 2017–2018 m.m. už pasiekimus Visuomeniškumo srityje.

2016-09-26 Kalbos 1.jpg

Spalio 20 dieną per šeštą pamoką vyko 5–6 klasių protmūšis „Karjeros traukinys". Buvo susibūrusios keturios komandos, teisėjai ir vedančiosios, kurios atstovavo tam tikros profesijos darbuotojoms: gydytoja, psichologė ir sekretorė. Mokiniai atliko užduotis, susijusias su profesijomis. Pirmoje užduotyje mokiniai, pamatę nuotrauką, turėjo kuo greičiau pasakyti, kokios profesijos žmogus pavaizduotas joje. Antra užduotis buvo linksmesnė: mokiniai turėjo įsijausti į dizainerio profesiją ir aprengti vieną komandos draugą naudodamiesi laikraščiais ir lipnia juosta. Smagu buvo žiūrėti į modelius. Trečia užduotis: mokiniai turėjo pagal duotus daiktus pasakyti, kurios profesijos žmogui jie priklauso. Ketvirta užduotis buvo tokia: išsitraukus vieną raidę, parašyti kuo daugiau profesijų iš tos raidės. Paskutinė užduotis buvo šarados. Komandos, išsitraukę profesijas, turėjo suvaidinti tos profesijos atstovus, o priešininkų komandos turėjo atspėti. Kol komisija skaičiavo taškus, gydytoja tvarstė „susižeidusius" protmūšio dalyvius, o psichologė konsultavo juos įvairiais klausimais. Suskaičiavus taškus buvo pasveikinti nugalėtojai ir visi buvo apdovanoti prizais. Protmūšis buvo labai naudingas ir nuotaikingas!

8a klasės mokinė Andrėja Žilytė