Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

2017-05-17 knyga 1.jpg

Spalio 20 dieną per šeštą pamoką vyko 5–6 klasių protmūšis „Karjeros traukinys". Buvo susibūrusios keturios komandos, teisėjai ir vedančiosios, kurios atstovavo tam tikros profesijos darbuotojoms: gydytoja, psichologė ir sekretorė. Mokiniai atliko užduotis, susijusias su profesijomis. Pirmoje užduotyje mokiniai, pamatę nuotrauką, turėjo kuo greičiau pasakyti, kokios profesijos žmogus pavaizduotas joje. Antra užduotis buvo linksmesnė: mokiniai turėjo įsijausti į dizainerio profesiją ir aprengti vieną komandos draugą naudodamiesi laikraščiais ir lipnia juosta. Smagu buvo žiūrėti į modelius. Trečia užduotis: mokiniai turėjo pagal duotus daiktus pasakyti, kurios profesijos žmogui jie priklauso. Ketvirta užduotis buvo tokia: išsitraukus vieną raidę, parašyti kuo daugiau profesijų iš tos raidės. Paskutinė užduotis buvo šarados. Komandos, išsitraukę profesijas, turėjo suvaidinti tos profesijos atstovus, o priešininkų komandos turėjo atspėti. Kol komisija skaičiavo taškus, gydytoja tvarstė „susižeidusius" protmūšio dalyvius, o psichologė konsultavo juos įvairiais klausimais. Suskaičiavus taškus buvo pasveikinti nugalėtojai ir visi buvo apdovanoti prizais. Protmūšis buvo labai naudingas ir nuotaikingas!

8a klasės mokinė Andrėja Žilytė