Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

2016-10-05 Mokytoju diena 1.jpg

Penktadienį, lapkričio 6 dieną, II b kl. mokiniai buvo nuostabioje ekskursijoje. Vykome į Vilnių. Ten dalyvavome orientaciniame-loginiame žaidime „Miesto labirintai“.

Žaidimo vedėjas Maksas mus nuotaikingai sutiko Rotušės aikštėje. Pasiskirstę į tris grupeles ir išklausę žaidimo taisykles, pasileidome sostinės gatvėmis. Visoms komandoms reikėjo turėti išmaniuosius telefonus su interneto prieiga, nes užduotys - mįslės buvo pateikiamos internetu, tik įvedęs reikiamą kodą, gaudavai mįslę. Užduotys buvo matematinės-loginės, atkodavimai, matavimai. Pavyzdžiui, vienoje užduotyje reikėjo mums padovanoti žmogui vieno metro dovaną, ją įamžinti ir nusiųsti organizatoriui. Kitoje užuominoje buvo pavaizduota dešimt bokštų, o mums reikėjo nuspręsti, kas tai yra. Teko paskaičiuoti ir prezidentūros langus. Lakstėme net suprakaitavę. Mūsų grupelė, pradžioje ne taip supratusi užuominas, pasiklydo, kitos grupelės naudojosi patarimais, kurias programoje nurodydavo organizatoriai.

Išvyka buvo labai įdomi, užduotys vertos pamąstymo. Šis žaidimas – tai puiki galimybė palakstyti sostinės gatvelėmis ir geriau pažinti Vilnių.

II b kl. mokinė Simona Matuizaitė