Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2017 m. sausio 11 d.

Velžio g. komanda: A. Žilytė, E. Švėgždaitė, M. Kulionytė (II a), M. Vaitkevičius (IIb), T. Ilonis, U. Šataitė, E. Pilkauskaitė (IIIb), D. Viniunaitė IVa, T. Vaitelis IVb laimėjo kelionę į Strasbūrą, Europarlamentą

Dominyką Vinciunaitę, IVa kl. - gavus Lietuvos Maximalisto diplomą ir laimėjus „Maximos“ stipendiją 2017–2018 m.m. už pasiekimus Visuomeniškumo srityje.

2017-03-28 Policijoje 2.jpg

Lapkričio 20 d. Velžio gimnazijoje „karaliavo“ teatras, vyko antrasis Mokyklinio teatro sambūris (Pirmasis vyko 2014 m. lapkričio 13 d.). Tai socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“ baigiamasis renginys. Jo tikslas – suburti Panevėžio krašto mokyklinius teatrus, pasidalinti savo darbais – spektakliais, susipažinti, padiskutuoti, o svarbiausia – mokyti mokinius pamilti teatrą, ugdyti jaunąjį žiūrovą. Po pietų į aktų salę žiūrėti spektaklių rinkosi gimnazinių klasių mokiniai. Mokiniai vaidino mokiniams. Pirmieji savo spektaklį „Visos pasaulio tetos“ (pagal V. Žilinskaitę) parodė Velžio gimnazijos dramos kolektyvas, vadovė R.Švagždienė. Komiškame spektaklyje apie įkyrumą ir vienatvę vaidino IV g. kl. merginos ir talentingas šeštokas Einaras. Antrasis spektaklis buvo svečių – J.Miltinio gimnazijos Dramos studijos mokinių, vadovas A.Želvys. Tai pagal moksleivės M. Blaževičiūtės pjesę pastatytas spektaklis „#Gyvenimas“, kuriame  buvo paliestos skaudžios temos – išdavystė, savižudybė. Vėliau prie arbatos puoduko ir saldaus pyrago vaidinę mokiniai su savo mokytojais diskutavo, dalinosi įspūdžiais apie savo spektaklius.

Labiausiai laukta renginio dalis buvo susitikimas-pamoka su Panevėžio J.Miltinio teatro jaunaisiais aktoriais Goda  Simonaityte ir Anūpru Juciumi. Gimnazijos žurnalistų būrelis su mokytoja A.Marcinkevičiene pravedė profesionalų interviu su aktoriais. Charizmatiški, talentingi jauni žmones sužavėjo nuoširdumu, išmintimi, gebėjimu bendrauti su mokiniais, ypač vaikams patiko teatriniai žaidimai, kuriuos išmokė aktoriai.

Norėtume, kad renginys gimnazijoje taptų tradiciniu ir vėlyvą rudenį visų laukiamu. Kaip sakoma: „Gera pradžia – puse darbo“.

Projekto vadovė, teatro mokytoja Regina Švagždienė