Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

TarptautineKonferencija 5.jpg

Jau trečius metus Velžio gimnazija dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje.

Lapkričio 17 dieną vyko II gimnazijos klasių mokinių susitikimas su SEB banko atstovais, diskusijos tema „Rytojus atėjo vakar“. Jos metu bandyta ieškoti atsakymų į klausimus: kokios profesijos atsiras ir išnyks, kiek kainuos studijos, kas yra finansinis saugumas? Diskusijos organizatoriai kvietė jau šiandien susimąstyti apie paprastus šiandieninius sprendimus – atsakomybę, tikslų turėjimą, kurie turės daug įtakos ateityje.

Lapkričio 19 dieną vyko II–III gimnazijos klasių susitikimas su Panevėžio kolegijos studijų ir karjeros centro konsultante Jovita Černiene. Susitikimo-diskusijos tema „Studijų galimybės Lietuvoje“. Konsultantė ragino jau šiandien galvoti apie tai, kas patinka, kas sekasi, kodėl sekasi? Supažindino su studijų perspektyvomis ir galimybėmis.

Lapkričio 20 dieną III gimnazijos klasių mokiniai susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus atstovais. Diskusijos tema „Ką verta žinoti apie valstybinį socialinį draudimą“. Dalykiško ir šilto pokalbio metu mokiniai buvo supažindinti su valstybinio socialinio draudimo sistema, diskutavo, kodėl naudinga būti jos dalyviu, sužinojo, kodėl reikia mokėti mokesčius. Buvo supažindinti su karjeros Sodroje perspektyvomis.

Lapkričio 24d. dieną IV gimnazijos klasės dalyvavo interaktyvioje „Svedbank“ paskaitoje tema „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“, kurią vedė banko vyriausias ekonomistas dr. Nerijus Mačiulis.

Šią savaitę vykusių susitikimų pagrindinis tikslas - profesijų atstovams betarpiškai pristatyti savo profesiją moksleiviams, o svarbiausia paskatinti savo karjeros kelią planuoti jau šiandien.

Dalia Kukenienė