Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

TarptautineKonferencija 7.jpg

Kovo 14–19 dienomis Velžio gimnazijoje vyko veiksmo savaitės „Be patyčių" akcijos ir renginiai. Prie veiklų vykdymo prisidėjo didelė gimnazijos bendruomenė dalis.

Kovo 14 dieną veiksmo savaitės „Be patyčių" veiklas pradėjome gimnazijos Baltojoje nišoje draugiškai pertraukų metu spalvindami mandalas. Visą savaitę per dailės pamokas 1–4 ir 5–8 klasių mokiniams vyko kūrybiniai užsiėmimai, kurių metu mokiniai žiūrėjo filmukus, studijavo mokomąją medžiagą patyčių tema bei kūrė „Draugystės puokštę“. Antradienį visi pageidaujantys mokiniai ir mokytojai kartu su Mokinių parlamento nariais fotografavosi prie foto sienos „Be patyčių“ ir pasirašė ant Velžio gimnazijos mokinių pakto „Mūsų gimnazija be patyčių“. I–IV gimnazinių klasių mokiniams buvo siūlomos veiklos „Mokausi iš kino“. Mokiniai su gimnazijos socialine pedagoge ir psichologe žiūrėjo filmus „Sebė“ ir „Virtualūs priekabiautojai“ aktualia patyčių tema bei analizavo ten iškeltas problemas.

Savaitės renginiai baigėsi stovykla „Snaigytė", skirta ugdyti toleranciją, pasitikėjimą savimi ir kitais bei geresnį savęs pažinimą. Ši, jau ne vienerius metus skaičiuojanti savaitė, atkreipė mokyklos bendruomenės dėmesį į patyčias, parodė, jog neverta užgaulioti kitų, negalima ir tylėti, jei matai, kad kas nors skriaudžia kitą. O norintiems išsakyti savo nuomonę, būti matomiems, yra ir kitų būdų, ne tik demonstruoti jėgą.

Elena Kvietinskienė