Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Respublikiniame anglų k. konkurse:

Evita Švėgždaitė, IIa, – VI v.

Krašto matematikos olimpiados nugalėtojai:

Titas Chimičius, Ia, – I v.

Saulė Speičytė, 5a , – III v.

Rajoninio etapo teisinių žinių konkurso "Temidė" prizininkai:

Komanda „Ties riba" (Miglė Kulionytė IIa, Andėja Žilytė IIa, Evita Švėgždaitė IIa, Jonas Daukša IIb, Salvijus Jasiūnas IIIa, – III v.

Komanda „Fuksai" (Justina Geronaitytė Ib, Kotryna Kievinaitė Ia, Titas Chimičius Ia, Tautvydas Grybauskas, Dovydas Adomonis Ib) – II v.

Vokiečių k. konkurso prizininkai:

Lukas Kavaliauskas, 6b, – II v.

Samanta Gurklytė, 6a, – III v.

2017-09-20 pirmokai1.jpg

Balandžio 7 dieną, Velžio gimnazijoje apsilankė AMES anglų kalbos mokyklos atstovė ir pasidalino informacija apie tarpatautinį „PTE General“ anglų kalbos egzaminą. PTE egzaminą gali laikyti vyresniųjų klasių mokiniai, norintys dvyliktoje klasėje jaustis ramiai dėl valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatų. Norint, kad PTE General egzamino rezultatai būtų užskaitomi vietoje valstybinio anglų kalbos egzamino, „PTE General“ egzaminą rekomenduojama laikyti vėliausiai 11 klasėje arba 3-ioje gimnazijos klasėje, gegužės ar birželio mėnesį. PTE egzaminas konvertuojamas į VBE rezultatus, pavyzdžiui, laikant B1 lygį, galima surinkti 16–35 balus, B2 – nuo 56 iki 96 balų, o išlaikius C1 lygį, egzamino rezultatai konvertuojami į 100 VBE balą.
Išlaikius šį tarptautiniį egzaminą, išduodamas pažymėjimas, kurį pripažįsta švietimo ir kitos institucijos Lietuvoje ir užsienyje, tarp jų nemažai JK universitetų. „PTE General“ sertifikatas galioja neribotą laiką, todėl užtikrina anglų kalbos kvalifikacijos įrodymą visos profesinės karjeros metu. „PTE General“ sertifikatas palengvina įsidarbinimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje. Lektorė taip pat pristatė ir kitus PTE egzamino privalumus bei supažindino su būsimomis klausymo, skaitymo, rašymo bei kalbėjimo užduotimis.

AMES anglų kalbos mokykla taip pat siūlo išbandyti savo jėgas laikant „PTE General“ bandomajį egzaminą, kurio metu sužinosite, kur dar reikėtų pasistengti ar patobulinti savo anglų kalbos žinias prieš laikant tikrąjį egzaminą.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.ames.lt/

Anglų k. mokytoja Rasa Stakienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.