Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2017 m. sausio 11 d.

2017-04-28 pirmokai 1.jpg

Paskelbti respublikinio piešinių konkurso ,,Tu knygą pamėgsi – tave pamėgs visas pasaulis‘‘ rezultatai

Panevėžio rajono Velžio gimnazija organizavo respublikinį piešinių konkursą, skirtą bibliotekų metams paminėti. Džiaugiamės, kad į mūsų iniciatyvą skatinti mokinių skaitymą per kūrybinę ir pažintinę veiklą bei netradiciškai paminėti Bibliotekų metus atsiliepė nemažai mokinių, dailės, lietuvių kalbos mokytojų, bibliotekininkų iš visos Lietuvos. Konkurse dalyvavo 16 šalies mokyklų, atsiųsta 80 piešinių. Darbuose akcentuota bibliotekų reikšmė, kūrybiškai atskleistos siūlomos temos. Nelengva buvo vertinimo komisijai atrinkti geriausius dviejų amžiaus grupių mokinių darbus. Piešiniai buvo vertinami pagal konkurse paskelbtos temos kūrybinį sprendimą, idėjos originalumą, meniškumą.

Sveikiname piešinių konkurso nugalėtojus ir dėkojame konkurso dalyviams bei jiems talkinusiems pedagogams už aktyvų dalyvavimą, skaitymo, pagarbos knygai ir kūrybiškumo puoselėjimą.

9-12 klasių mokinių amžiaus grupėje geriausių darbų autoriais buvo pripažinti:

I v. – Viktorija Zabarauskaitė, IV gimn. kl. , Vilniaus Grigiškių gimnazija, dailės mokytoja Nijolė Jodkienė.
II v.– Dovilė Narbutaitė, I gimn. kl., Vytauto Mikalausko menų gimnazija, dailės mokytojas Henrikas Mazūras.
III v.– Ieva Aleksejevaitė, I gimn. kl., Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, dailės mokytoja Asta Mileškienė, bibliotekininkė Vilija Statkutė.

5-8 klasių mokinių amžiaus grupėje geriausių darbų autoriais buvo pripažinti:
I v. – Emilija Arkušauskaitė , 5 kl., Klaipėdos ,,Verdenės‘‘ progimnazija, lietuvių kalbos mokytoja Donata Tiškuvienė.
II v.– Agnė Zupkevičiūtė, 7 kl., Jonavos ,,Neries’’ pagrindinė mokykla, dailės mokytoja Rasa Kersnauskaitė.
IIIv.- Vytautas Rimas, 7kl., Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija, Dailės mokytoja A.Urbikienė.

Konkurso nugalėtojams skirti Panevėžio rajono švietimo skyriaus padėkos raštai. Vertinimo komisija papildomai skyrė nominacijas už temos interpretavimą, idėjos originalumą, meninę raišką ir estetiškumą.

Šiuo metu visi piešinių konkurso darbai eksponuojami Panevėžio rajono Velžio gimnazijos erdvėse. Nuo balandžio 26d. iki gegužės 25 dienos paroda keliaus į Panevėžio rajono švietimo centrą, o birželio mėnesį veiks Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Dailės mokytoja metodininkė Irma Mitigailaitė
Bibliotekos vedėja Dalia Kukenienė