Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

2018-03-25 split 1.jpg

,,Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga.
Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų.“
/A. Einšteinas/

Balandžio 20 d. gimnazijoje vyko mokinių mokslinė konferencija. Tradiciškai į konferenciją atvyko Dembavos progimnazijos mokiniai. Buvo paruošta net 14 pranešimų įvairiausiomis temomis: „Kompiuterinių žaidimų poveikis žmogaus organizmui“ (D. Kiaunė, K. Zupka, S. Jasiūnas, R. Andrunavičius, Ic kl.; vadovė A. Paulauskienė), „Skaitymo skatinimas Velžio gimnazijoje“ (A. Gedyminaitė, U. Šataitė, G. Pagirytė, I b kl.; vadovė A. Marcinkevičienė), „Lietuvos etnografinės sritys“ (K. Gedzevičiūtė, E. Pūraitė, P. Palubinskaitė, U. Gumbinaitė, E. Krivickas, E. Butkus, 6 b kl.; vadovas K. Bražinskas), „Pažinkime kambarinius augalus“ (A. Ingelevičiūtė 7 a kl., G. Žičkutė, 6 a kl.; vadovė O. Šapalienė), „Rūdijimas“ (E. Butkus, E. Krivickas, M. Burmonas, P. Vankevičius, 6 b kl., vadovė L. Janušauskienė), ,,Augalų gyvybinė energija“ (A. Šukytė, 6 b kl.; vadovė O. Šapalienė), ,,Žmogus ir gamta ruošiasi žiemai“ (V. Chimičiūtė, 6 b kl., E. Pūraitė, 6b kl., A. Šukytė, 6 b kl., G. Gilytė, 6 b kl. G. Vasiliauskaitė,6 b kl., A. Kaušaitė, 6 b kl., U. Juozelėnaitė, 7 a kl.; vadovas K. Bražinskas), „Elektra iš vaisių“ (N. Bagdonavičius, L. Stankūnas, 7 b kl., vadovė A. Paulauskienė), „Medžiagų sugeriamumo tyrimas“ 9D. Vinciūnaitė, IIa kl.; vadovė L. Janušauskienė), „Skalbimo priemonių tyrimas“ (U. Stakėnaitė, G. Žižiūnaitė, II a kl., vadovė L. Janušauskienė). Svečiai pradžiugino įdomiais pranešimais: „Mokyklos aplinkos kerpių tyrimai“, „Dembavos ir Linkmenų apylinkių vaistingieji augalai“, „Vitamino C kiekio vaisių sultyse priklausomybė nuo temperatūros“ bei „Augalai sode ir liaudies dainose“ (vadovės A. Klebonaitė ir V. Nuobarienė).

Mokiniai ir jų vadovai gavo padėkos raštus, o konferencijos dalyviai apdalino pranešėjus aplodismentais. Konferencijos sumanytoja Olga Šapalienė ir Violeta Brazdžiuvienė visiems padėkojusios pakvietė dalyvauti ir kitąmet.

Jaunieji žurnalistai

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.