Dominyka Vinciunaitė – respublikiniame viešojo kalbėjimo konkurse „Kalbos meistrai” moksleivių kategorijoje laimėjo I-ąją vietą.

2017-05-19 Integruota 2.jpg

Velžio gimnazijos Dramos studija gegužės 3 d. pakvietė žiūrovus į spektaklio „Bulvinė pasaka“ pagal D. Čepauskaitės pjesę premjerą. Į pirmąjį spektaklį buvo pakviesti gimnazijos pradinukai ir Velžio vaikų lopšelio - darželio vaikučiai. Premjera jauniesiems aktoriams buvo tikra šventė, žiūrovų plojimai, dėmesys, premjeros tortas, žiūrovų saldainiai, gėlės. Mokiniai labai norėjo parodyti spektaklį ir savo artimiesiems, todėl gegužės 11 d., 18 val. į salę gausiai rinkosi tėveliai, močiutės, broliai, seserys, tetos, dėdės ..., vėl gėlės, tėvelių tortas, obuoliai ir nuoširdus artimiausių žmonių dėmesys. Ačiū tėveliams, surenguiems vaikams tikrą šventę.

Kodėl ėmėmės būtent šios medžiagos? Norėjosi kažko linksmo, žaismingo ir kad būtų daug veikėjų, nes vaidinti norėjo beveik visa klasė. Aišku, pagrindinių vaidmenų visiems neužteko, teko net sukurti naujus personažus, pvz., karalienę Bulvienę, generolę Morką, kad daugiau būtų laimingų. Vaikams patiko ir tema – meilė, nesvarbu, kad tarp Ridikėlio ir Bulvytės. Kad mergaitės talentingos ir visada nori vaidinti, nieko naujo, bet ypač stebino puikiai ir su entuziazmu vaidinantys berniukai, jiems ir teko pagrindinis spektaklio krūvis. Šaunuoliai, ką ir bepridursi. Galiu pasidžiaugti, kad nupirkti spektakliui butaforiją, medžiagą vaikų kostiumams galėjome iš socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“, lėšų, kurį finansuoja Panevėžio r. savivaldybė, todėl atrodėme estetiškai. Spektaklyje vaidino net 19 vaikų, beveik visa 7a kl., pagrindinius vaidmenis atliko K. Ignatavičiūtė – princesė Bulvytė, J.Speičys – Ridikėlis, E.Žekonis – pelių karalius, D.Oniūnas – karalius Bulvė, G.Zimnickaitė – karalienė Bulvienė, L.Pleskytė – generolė Morka, R.Tamošiūnaitė, U.Juozelėnaitė – pelės astrologės, K.Kievinaitė – bulvė pavyduolė. Mokiniai pažadėjo ir toliau vaidinti, bet kitiems metams išsiderėjo spektaklį, kuriame jau vaidins paauglius.

Dramos studijos vadovė ir spektaklio režisierė Regina Švagždienė