Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Respublikiniame anglų k. konkurse:

Evita Švėgždaitė, IIa, – VI v.

Krašto matematikos olimpiados nugalėtojai:

Titas Chimičius, Ia, – I v.

Saulė Speičytė, 5a , – III v.

Rajoninio etapo teisinių žinių konkurso "Temidė" prizininkai:

Komanda „Ties riba" (Miglė Kulionytė IIa, Andėja Žilytė IIa, Evita Švėgždaitė IIa, Jonas Daukša IIb, Salvijus Jasiūnas IIIa, – III v.

Komanda „Fuksai" (Justina Geronaitytė Ib, Kotryna Kievinaitė Ia, Titas Chimičius Ia, Tautvydas Grybauskas, Dovydas Adomonis Ib) – II v.

Vokiečių k. konkurso prizininkai:

Lukas Kavaliauskas, 6b, – II v.

Samanta Gurklytė, 6a, – III v.

2018-03-25 vanduo.jpg

Rugsėjo 26-ąją, kaip ir kiekvienais metais, gimnazijoje išradingai ir linksmai paminėta Europos kalbų diena, kuri švenčiama visoje Europoje. Per visas pertraukas gimnazijos aktų salėje mokiniai grupėmis atliko karaoke dainas lietuvių, anglų, rusų, prancūzų, vokiečių kalbomis.

4a klasės mokiniai (mokyt. R. Raštutienė) įvairiomis Europos kalbomis mokėsi pasakyti, užrašyti ir iliustruoti sakinį ,,Aš mokinys“ ir savo darbelius eksponavo stende. Pintinę obuolių vėliavėlėmis, ant kurių surašė savo mintis apie užsienio kalbų reikšmę, papuošė mokytojos R. Stakienės 5 klasės mokiniai. Mokytojos R. Stongvilienės vadovaujami mokiniai, žaisdami žaidimą ,,Pažinkime Europą!“ (Let's explore Europe! http://europa.eu/europago/explore/init.jsp?language=en) , susipažino su Europos miestais bei gyvūnais, gyvenančiais senajame žemyne, kūrė dialogus apie Europos kalbų dienos veiklas. Mokytojos L. Narkevičienės II klasės mokiniai skaitė anglų kalba informatyvų straipsnį, iš kurio sužinojo, kam ir kokiu tikslu organizuojama Europos kalbų diena, ir atliko kūrybinę užduotį. Mokytojos V. Šiaučiūnės 8ab klasių mokiniai surengė virtualią kelionę po Europos sostines.

Prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų pamokose mokiniai žiūrėjo animacinius filmukus, parengė stendus, iliustravo greitakalbes, posakius (mokyt. R. Tijunonytė, D. Karkazienė, L. Bražinskienė). IIbc mokinių grupė kūrė plakatą apie rusų kalbą ,,Ar tu žinai, kad...“ (mokyt. A. Gailiušienė)

Šios dienos paminėjimas paliko visiems įspūdį ir dar kartą patvirtino, kad kalbų mokėjimas išlieka didele vertybe.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė L. Bražinskienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.