Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

2016-12-05 Literatūrinė žiema 1.jpg

Svetainėje lankosi 70 svečių

Gimnazijos biblioteka - informacinis centras dalyvauja Panevėžio rajono švietimo centro ir dalinai Lietuvos kultūros tarybos finansuojamame projekte „Knyga augina asmenybę“. Rugsėjo 27 d. Panevėžio rajono švietimo centre vyko 3–4 klasių aktyviausių skaitytojų susitikimas su vaikų rašytoju, poetu ir kino režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Vaikams jis geriausiai žinomas kaip knygų „Rudnosiuko istorijos“, „Obuolių pasakos“, „Arklio Dominyko meilė“, „Angelų pasakos“ ar „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ (išrinkta geriausia 2011 metų knyga vaikams) autorius. Tačiau rašytojas neapsiriboja vien knygų rašymu, o su bičiuliais aktoriais jas įgarsina, leidžia audioformatu. Iš svečio pasakojimų nemažai sužinojome apie jo gyvenimą: gitaros pamokas, pažintį su Vytautu Kernagiu, domėjimąsi liaudies ir kitomis dainomis. Daina, anot rašytojo, turi nepaprastą galią. Uždainuoji – nusiramina siela. Šį nusiraminimo „metodą“ rašytojas taiko iki šiol. Neišdildomą įspūdį paliko jo grojamos ir dainuojamos dainos. Visi išmokome ir kartu dainavome dainą apie avižėlę. Taip pat sužinojome, kaip gimsta knygos vaikams, iš kur atkeliauja jų herojai.

Dėkoju mokytojams Jonui Marcinkevičiui ir Jonui Lėpai bei mokinių tėveliams, kurie skatina vaikus skaityti ir ugdo meilę knygai. Į susitikimą vyko po penkis aktyviausius skaitytojus: Kamilė Krivičiūtė 3b, Elena Vaitkevičiūtė 3b, Ugnė Daunoraitė 3b,Justina Ingelevičiūtė 3b, Ugnė Šlekytė 3b, Saulė Speičytė, Goda Vainoraitė, Simona Gilytė, Dradvilė Ruzaitė, o Dovas Marcinkevičius iš 4a padovanojo rašytojui dovaną – meniškai paskaitė ištrauką iš knygos „Arklio Dominyko meilė“.

Bibliotekos- informacinio centro vedėja Dalia Kukenienė