Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2017 m. sausio 11 d.

TarptautineKonferencija 8.jpg

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Panevėžio rajono švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis apdovanojo Velžio gimnazijos mokytojus, padedančius kurti Lietuvos švietimo įvaizdį tarptautiniame kontekste. Anglų kalbos mokytojoms Rimai Stongvilienei ir Vaidai Šiaučiūnei direktorė padėkojo už bendradarbiavimą įgyvendinant kartu su Portugalijos ir Ispanijos įstaigomis vykdytą ir puikiai įvertintą „Erasmus+“ projektą „Inovatyvaus mokymosi metodai suaugusiųjų švietime“ bei mišriojo anglų kalbos mokymosi modelio išbandymą naudojantis „Moodle“ platforma. Pradinių klasių mokytojui Jonui Marcinkevičiui ir lietuvių kalbos mokytojai Reginai Švagždienei – už pasidalijimą etnokultūrinio ugdymo patirtimi, kuri buvo virtualiai pristatyta Ulan Ude (Rusijoje) vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Baikalo susitikimai IX: etnokultūrinis ugdymas socialiniame, kultūriniame ir ekonominiame kontekste“ . Matematikos mokytojui Viktorui Samoilovui įteikta padėka už pagalbą rengiant pranešimą „Robotų pritaikymas pradinėje mokykloje“ tarptautinei konferencijai, kuri spalio 6–7 d. vyks Veronoje (Italijoje). Dėkojame Velžio gimnazijos mokytojams už tarptautinę patirties sklaidą.

Renata Jankevičienė, Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja