Dominyka Vinciunaitė – respublikiniame viešojo kalbėjimo konkurse „Kalbos meistrai” moksleivių kategorijoje laimėjo I-ąją vietą.

vertimai.jpg

„Kiekvienas mokytojas turi būti aktorius“, - toks užrašas pasitiko mokytojus spalio 5-osios rytą.

Velžio gimnazijoje Tarptautinė mokytojo dienos šventė buvo teatralizuota nuo pradžios iki galo. Mokytojus ankstų rytą pasitiko įvairūs personažai, o dovanų jie gavo bilietus į spektaklį, šįkart vietinio teatro. Po rytinės kavutės mokytojų laukė išbandymai – aktorinio meistriškumo pamoka su abiturientėmis Samanta ir Lina, teatralizuota fotosesija su žaismingais personažais, kuriuos įkūnijo III g. klasės mokiniai, lankantys teatro pamokas. Na, o šventės „vinis“ – vėlgi teatralizuotas renginys aktų salėje. Saksofono ir gitaros muzika, gimnazistės Eglės daina, raudonos rožės – viskas mokytojams. O abiturientai šiais metais ryžosi tikrai avantiūrai, sukūrė mokytojų parodijų spektaklį – „Tylos, vyksta pamokos“. Linksma buvo pedagogams pažvelgti į save iš šalies ir pasijuokti iš subtiliai atskleistų silpnybių ir įpročių. Artistiškiausi ir charizmatiškiausi mokytojai, kuriuos mokiniai parodijavo, gavo „Auksinio obuolio“ nominacijas ir panašu, kad neliūdėjo.

Tačiau buvo ir solidesnių apdovanojimų, gimnazijos direktorius R.Baltušis apdovanojo Padėkos raštais „Už pažangos siekį – gimnazijos veiklos tobulinimą iššūkius paverčiant galimybėmis“ išorės vertintojų geriausiai įvertintus mokytojus. Taigi pusiau juokais, pusiau rimtai praleidę pusdienį gimnazijos mokytojai išskubėjo į šventę J.Miltinio dramos teatre.

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė