Rajono informatikos olimpiados nugalėtojai:

Matas Vaitkevičius, IIb, – I v.,

Elijus Žekonis, Ia, – I v.,

Kamilis Sudeikis, IVa, – II v.

Visi trys pateko į respublikinį etapą.

2017-06-08 Ramygaloje 2.jpg

Svetainėje lankosi 61 svečias

Lapkričio 24 d. grupė Velžio gimnazijos penktokų dalyvavo Švietimo centre vykusiame susitikime su rašytoju, bardu, filmų režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Į susitikimą su arklio Dominyko, Rudnosiuko, briedžio Eugenijaus, skruzdėlytės Birutės istorijų autoriumi buvo pakviesta daugiau nei septyniasdešimt rajono mokinių.

Rašytojas Vytautas V.Landsbergis susitikimą su skaitytojais pradėjo linksmomis dainelėmis, vėliau kvietė pasikasyti dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius. O tada, kai vaikai susipažino su rašytoju ir ėmė linksmai kvatotis, prasidėjo rimčiausias darbas – pasakos kūrimas. Rašytojas nuoširdžiai išklausė visus siūlomus siužetus, padėjo vaikams pasirinkti tinkamiausią, żaismingai mokė PADIDINTI BĖDĄ, į kurią turi patekti istorijos veikėjai, kad pasakojimas klausytojams užgniaužtų kvapą....

Geriausiai sekėsi kurti mūsų gimnazijos mokiniui Lukui Rožėnui, kuris gavo dovanų naujausią rašytojo knygą su autografu.

Švietimo centro kolektyvas nuoširdžiai dėkoja rašytojui Vytautui V.Landsbergiui už nuotaikingą programą. Tikime, kad mažieji Panevėžio rajono skaitytojai išmoko ne tik PADIDINTI, bet ir SUMAŽINTI BĖDĄ, juk skaitantys ir kuriantys mokiniai visada ras išeitį net iš kebliausios situacijos.

Renata Jankevičienė, projekto „Skaitymo mentoriai“ koordinatorė