Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2017 m. sausio 11 d.

Velžio g. komanda: A. Žilytė, E. Švėgždaitė, M. Kulionytė (II a), M. Vaitkevičius (IIb), T. Ilonis, U. Šataitė, E. Pilkauskaitė (IIIb), D. Viniunaitė IVa, T. Vaitelis IVb laimėjo kelionę į Strasbūrą, Europarlamentą

Dominyką Vinciunaitę, IVa kl. - gavus Lietuvos Maximalisto diplomą ir laimėjus „Maximos“ stipendiją 2017–2018 m.m. už pasiekimus Visuomeniškumo srityje.

Vertimai

ltende

2016-12-15 Paryzius.jpg

Parlamentas2016

Mokinių parlamentas

Mokinių parlamentas – tai demokratinė mokinių savivaldos institucija. Jos veikloje dalyvauja aktyvūs, sumanūs, išradingi, atsakingi gimnazijos mokiniai. Į parlamento veiklą įsitraukia klasių lyderiai, norintys ir galintys atstovauti savos klasės ir visos gimnazijos mokinius. Parlamentas stengiasi užtikrinti mokinių lūkesčių įgyvendinimą, plėtoja ir skatina mokinių užklasinę veiklą, prižiūri mokinių teisių laikymąsi ir mokinių pareigų atlikimą. Taip pat organizuoja įvairius renginius mokykloje, bendradarbiauja su kitomis Lietuvos ir užsienio jaunimo organizacijomis, palaiko ryšius su kitomis gimnazijomis, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, administruoja internetinį puslapį www.facebook.com/velzysgimnasium. Mokinių parlamentas – tai tarpininkas tarp mokinio ir mokyklos atstovybės, kuris padeda mokiniams susikurti jaukią ir darbingą aplinką mokykloje.

Mokinių parlamento tikslai:

tinkamai atstovauti mokinių bendruomenę, ginti jos interesus, pagyvinti mokinių kasdienybę, išradingai bei solidariai paminėti pasaulines, valstybines bei gimnazijos šventes. Sukurti idealią aplinką žinių įsisavinimui, padaryti mokyklą antraisiais namais.

Mokinių parlamento struktūra

Mokinių parlamentą šiuo metu sudaro 17 narių, besimokančių 8, I-IV gimnazijos klasėse.

DominykaVinciunaite2016

Prezidentas – Dominyka Vinciūnaitė IIIa