Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Rajono matematikos olimpiados prizininkai:

Tomas Vaitelis, IVb, – II v.,

Aistė Ingelevičiūtė, Ia, – III v.

Rajono technologijų olimpiados nugalėtojai:

Ieva Gaspariūnaitė, 7a, – I v.,

Justina Geronaitytė, Ib, – I v.,

Ieva Ramanauskaitė, IIIa, – I v.

2017-10-12 Teatre 2.jpg

Velžio gimnazija Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paminėjo, kaip ir kasmet, dalyvaudama pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Tačiau be degančių žvakučių languose, be tamsoje su žvakėmis ant laiptų stovinčių mokinių, gimnazijos kieme nuo ankstaus ryto liepsnojo Laisvės laužas, stovėjo stilizuotos barikados, o gimnazijos mokinių parlamento nariai vaišino besibūriuojančius mokinius ir mokytojus karšta arbata. Viskas beveik taip pat kaip per Sausio įvykius prieš 25 metus, tik, aišku, emocijos kitos. Ramybė, saugumas, taika... Ir visa tai jūsų, Laisvės gynėjai, dėka. „Džiaugiuosi, kad Jūsų kovinga dvasia suteikė mums galimybę atsiverti ir gyventi kitokiame, laisvame pasaulyje“, - rašė vienas iš mokinių. Tą rytą mokykloje matėsi ir keletas abiturientų, apsirengusių Lietuvos savanorių uniformomis, jauniems vaikinams garbė dalyvauti šioje veikloje ir jie tai daro savo noru. Gimnazija už dalyvavimą akcijoje gavo padėką iš Tarptautinės komisijos pirmininko ir Nepriklausomybės akto signataro E.Zingerio, kurioje rašoma: „Ačiū, kad aktyviai prisidedate prie istorinės atminties puoselėjimo ir pilietinio visuomenės ugdymo“. O skeptikams galima pasakyti tik tiek: auga graži, „švari“, patriotiška karta ir Lietuvą tikrai bus kam ginti, jei reikės.

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.