konkursai 2019–2020 m.m.
Dalykas, mokytojas | V. Pavardė | Kl. | Vieta raj. | Vieta resp. |
Respublikinis 1–4 kl. kūrybinių darbų konkursas „Vaižganto kūrybos deimančiukai" |
N.Narkus | 3b | laureatas | |
Anglų kalbos konkursas
|
V.Chimičiūtė |
IIb |
I |
|
Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių festivalis „Aguonėlė'' J.Marcinkevičius |
Liaudiškų šokių grupė „Kupolėlė" | 3a | I regioniniame ture I nacionaliniame ture |
|
LTOK projektas,,Olympinis mėnuo'' J.Marcinkevičius J.Andriuškevičienė |
3a klasė 3b klasė |
3a 3b |
fizinio aktyvumo prizas | |
Respublikinis Skautų dainos konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau" Z.Tikuišienė M.Šeštokas |
U.Gumbinaitė V.Chimičiūtė A.Kuncytė A.Žilytė G.Sadauskaitė |
IIb IIb Ib IV IV |
III | |
IT konkursas „Žirniukas" V.Samoilovas |
F.Mežaniec A.Vaitelis A.Strockis |
6c 6a 6c |
I II III |
|
Šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana" S.Daukantienė D.Šešetienė |
N.Vainoraitė A.Šukytė M.Marozas |
3a 1a 1c |
I II III |
|
Jaunojo kūrėjo konkursas A.Marcinkevičienė |
K.Burneika I.Pilkauskaitė |
1a 7a |
II
laureatė
|
|
Pateikčių kūrimo konkursas V.Samoilovas |
R.Gvaldaitė E.Švėgždaitė |
7a IVa |
I I |
|
Tarptautinis konkursas Bebras |
G.Palionytė K.Kanišauskaitė |
3b 3b |
III |
|
Tarptautinis matematikos Kengūros konkursas E.Bartkienė J.Marcinkevičius D.Šešetienė D.Nakrošienė J.Lėpa S.Petrovienė |
K.Karaliūtė N.Šukys D.Kadytė A.Abromaitytė M.Petrauskaitė E.Valinskas F.Mežaniec |
1a 4a 3a 1c 2a 2b 6c |
II I I II III I I |
I |
Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Gyvūnai – mūsų darbai" J.Andriuškevičienė |
G.Palionytė |
3b |
laureatė |
|
Gamtos Kengūra 2020 J.Andriuškevičienė |
G.Palionytė |
3b |
|
Auksinis diplomas |
Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas" A.Klydžienė |
G.Kievinaitė |
IIIb
|
finalininkė
|
|
Panevėžio r. pedagoginės psichologinės tarnybos konkursas „Sveikatos akademija"
|
V.Mulevičiūtė A.Abromaitytė G.Baltrimavičiūtė |
1c |
I |
|
Tarptautinis konkursas „Ventspils IT challenge 2019" E.Davidonytė |
M.Misevičius J.Abukauskas E.Žekonis |
IIIa IIIa IIIa |
finalininkai | |
Panevėžio r. sveikatos biuro konkursas „Sveikos gyvensenos įgyvendinimas Panevėžio rajone" |
3a klasė | 3a | I | |
Dainų dainelės konkursas Z.Tikuišienė |
G.Žičkutė U.Žičkutė |
IIa IIa |
II | |
Jaunųjų filologų konkursas |
K.Kadžiulytė |
IVa |
I |
II |
Olympis konkursas R.Raštutienė L.Narkevičienė |
N.Baranauskas B.D.Kievinaitė N.Šukys |
3a 1b 4a |
diplomai |