Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Respublikiniame anglų k. konkurse:

Evita Švėgždaitė, IIa, – VI v.

Krašto matematikos olimpiados nugalėtojai:

Titas Chimičius, Ia, – I v.

Saulė Speičytė, 5a , – III v.

Rajoninio etapo teisinių žinių konkurso "Temidė" prizininkai:

Komanda „Ties riba" (Miglė Kulionytė IIa, Andėja Žilytė IIa, Evita Švėgždaitė IIa, Jonas Daukša IIb, Salvijus Jasiūnas IIIa, – III v.

Komanda „Fuksai" (Justina Geronaitytė Ib, Kotryna Kievinaitė Ia, Titas Chimičius Ia, Tautvydas Grybauskas, Dovydas Adomonis Ib) – II v.

Vokiečių k. konkurso prizininkai:

Lukas Kavaliauskas, 6b, – II v.

Samanta Gurklytė, 6a, – III v.

2017-09-21 krosas2.jpg

Gimnazijos bibliotekos informacinis centras dalyvauja Panevėžio rajono Švietimo centro ir Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamo skaitymo skatinimo projekte „Knyga augina asmenybę“. Aktyviausiai skaitantys 3–4 klasių mokiniai – Lukas Rožėnas, Marija Mažeikaitė, Radvilė Ruzaitė, Saulė Speičytė, Goda Vainoraitė, Simona Gilytė – balandžio 7 dieną dalyvavo Sigutės Ach edukacinėje programoje „Knygos kelias“. Sigutė Ach – dailininkė iliustruotoja, Lietuvoje žinoma jau daugiau nei 20 metų, mylima ne tik už simpatiškus sparnuotus personažus, bet ir už nuostabius romantiškus tekstukus, šildančius širdis ir vaikams, ir suaugusiems. Susitikimo dalyviai buvo sužavėti menininkės pasakojimu apie tai, kaip atsirado knyga. Juk buvo toks laikas, kai karalystė turėjo tik dvi knygas. Jas skaityti galėjo tik karaliai. Šiais laikais yra kitaip, bet knyga neprarado savo vertės. Juk tas, kuris moka skaityti ir rašyti, yra laisvas.
Edukacinės pamokėlės metu visi kaip tikri knygrišiai pasigaminome po mažytę knygelę. Sužinojome, kad rašytojas „į žodį įpila prasmę“. Leidėjas ir spaustuvininkas rūpinasi, kad knyga pasiektų skaitytoją, knygos mums padeda lavinti kalbą ir žodyną. Jos moko mus išreikšti save ir suvokti, ką kiti žmonės sako ir rašo. Knygų skaitymas suteikia galimybę vertinti ir turėti savo nuomonę.

Sigutė Ach iš tiesų turi sparnus!.. Sparnus, kurie leidžia šiek tiek pakilti virš kasdienybės, svajoti, atrasti nepaprastus dalykus paprastame mūsų gyvenime...
Mieli mokiniai, projekto veiklos ir susitikimai dar tik prasideda, tad aktyviai skaitykite ir turėsite galimybę patys sudalyvauti susitikimuose su autoriais.

Bibliotekos vedėja Dalia Kukenienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.