Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Respublikiniame anglų k. konkurse:

Evita Švėgždaitė, IIa, – VI v.

Krašto matematikos olimpiados nugalėtojai:

Titas Chimičius, Ia, – I v.

Saulė Speičytė, 5a , – III v.

Rajoninio etapo teisinių žinių konkurso "Temidė" prizininkai:

Komanda „Ties riba" (Miglė Kulionytė IIa, Andėja Žilytė IIa, Evita Švėgždaitė IIa, Jonas Daukša IIb, Salvijus Jasiūnas IIIa, – III v.

Komanda „Fuksai" (Justina Geronaitytė Ib, Kotryna Kievinaitė Ia, Titas Chimičius Ia, Tautvydas Grybauskas, Dovydas Adomonis Ib) – II v.

Vokiečių k. konkurso prizininkai:

Lukas Kavaliauskas, 6b, – II v.

Samanta Gurklytė, 6a, – III v.

2017-09-01_2.jpg

Velžio gimnazijos dramos studija gegužės 12 d. dalyvavo respublikiniame švietimo įstaigų teatrų festivalyje „Saulės zuikutis-2016“ Šeduvoje, Radviliškio r. Kadangi spektaklis „Bulvinė pasaka“ pavyko, ir jau buvome scenoje „apšilę“, išdrįsome užsiregistruoti į minėtą festivalį. Tai tradicinis Radviliškio r. švietimo ir sporto skyriaus bei Šeduvos gimnazijos organizuojamas festivalis, vykstantis visą savaitę.Kievieną dieną įvairaus amžiaus žiūrovai pamoto po 4–6 moksleiviškus spektaklius iš visų Lietuvos mokyklų - Alytaus, Kėdainių, Šilalės, Mažeikių, Anykščių ir kt. Panevėžio kraštui atstovavome tik mes, velžiečiai. Savo „Bulvinę pasaką“ parodėme Šeduvos gimnazijos 5–8 kl.žiūrovams, kurie labai emocingai priėmė mūsų spektaklį ir negailėjo plojimų. Festivalio organizatoriai mūsų jaunuosius aktorius žaismingai pakalbino ir apdovanojo saldumynais bei padėkos raštu. Buvo šaunu, kad galėjome ne tik pasirodyti, bet ir pažiūrėti Mažeikių moksleivių namų dramos studijos „Atžalynas“ spektaklį „Vaiknamis“, kuriame buvo paliečiamos skausmingos nereikalingų vaikų temos. Viena – rodyti spektaklį savo mokykloje, kita – svetur, tai labiau mobilizuoja mokinius, moko atsakomybės, skatina pasitikėjimą. Šaunuoliai septintokai, suvaidino puikiai. Puiki relaksacija po vaidinimo buvo pasivaikščiojimas po Burbiškio dvaro tulpynus ir pavasariška fotosesija nuostabioje aplinkoje. Labai ačiū mokinių tėveliams, kurie skatino vaikus vykti ir sumokėjo už kelionę į festivalį.

Dramos studijos vadovė Regina Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.