Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.

Foto3 Foto2

Rajono matematikos olimpiados prizininkai:

Tomas Vaitelis, IVb, – II v.,

Aistė Ingelevičiūtė, Ia, – III v.

Rajono technologijų olimpiados nugalėtojai:

Ieva Gaspariūnaitė, 7a, – I v.,

Justina Geronaitytė, Ib, – I v.,

Ieva Ramanauskaitė, IIIa, – I v.

2017-10-18 Vilnius 1.jpg

2016 m. Panevėžio rajono švietimo centras vykdė projektą „Pozityvi tėvystė“, kurio įgyvendinimui iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 2000 eurų. Skelbiant konkursą buvo siekiama, kad programoje dalyvautų ne mažiau kaip 15 tėvų. Tačiau paaiškėjo, kad tėvų švietimo poreikis yra daug didesnis ir rajono gimnazijos sutiko skirti savo lėšų iš 2 procentų paramos, siekdamos, kad projektas būtų įgyvendintas jų bendruomenėse. Tėvų švietimo projektą parėmė ir Panevėžio rajono švietimo centras dovanodamas knygų „Kaip užauginti žmogų?“. Spalio–gruodžio mėn. vykusiuose mokymuose iš viso dalyvavo net 84 tėvai. Mokymai vyko Naujamiesčio, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Velžio gimnazijose, Naujamiesčio lopšelyje-darželyje „Bitutė“ ir Velžio lopšelyje-darželyje. Dalijamės Velžio gimnazijos mokinių tėvų mintimis, atskleidžiančiomis projekto prasmingumą.

„Projekto paskaitos padėjo įvertinti esamą situaciją bei papildyti savo patirtį naujomis žiniomis. Malonus bendravimas, suteikta pagalba asmeniškai net po seminaro laiko. Laikas praleistas ne tik naudingai, bet ir maloniai. Esu dėkinga mokyklos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti seminaro užsiėmimuose“.
Mama Jolanta

„Mokymai tikrai stiprūs ir reikalingi. Tokių seminarų norėtųsi dar daugiau, nes tai ne tik atnaujina bet ir papildo žinias“.
Mama Kristina

„Labai patiko šis projektas. Sužinojau tai, ko knygose neperskaitysi. Būtų nuostabu, jei toks projektas vyktų visus mokslo metus ir kuo daugiau tėvų turėtų galimybes jame dalyvauti“.
Mama Virginija

Renata Jankevičienė, projekto „Pozityvi tėvystė“ koordinatorė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2018 m. sausio 8 d.