Dominyka Vinciunaitė – respublikiniame viešojo kalbėjimo konkurse „Kalbos meistrai” moksleivių kategorijoje laimėjo I-ąją vietą.

2017-12-22 Susildykime sirdis.jpg

Jau antrą kartą Ramygaloje įsikūrusio klubo „Savos erdvės“ vadovė pakvietė Panevėžio rajono švietimo centro klientus užsukti į savo sodybą. Šįkart susipažinti su dailės mokytojos Laimos Kiškienės vykdomomis edukacinėmis programomis pasiūlėme mokytojų metodinių būrelių pirmininkams.

Ramygaloje svečiavosi ir Panevėžio rajono mokytojų metodiniams būreliams vadovaujanćios Velžio gimnazijos mokytojos Edita Davidonytė, Asta Klydžienė ir Rasa Stakienė. Edukacinėmis programomis domėjosi anglų kalbos mokytoja Rima Stongvilienė bei dailės mokytoja Irma Mitigailaitė. Mokytojos buvo sužavėtos klubo „Savos erdvės“ šeimininkės kūrybiškumu. Laima Kiškienė pristatė įvairias edukacines programas, pasakojo apie juodąją ir raugo keramiką, parodė japoniška tradicija siuvinėtus kamuolius, šiaudinius sodus, tapybos ant šilko pavyzdžius ir kt.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad klube „Savos erdvės“ gimė Velžio gimnazijos mokytojų integruotų dailės, istorijos ir lietuvių kalbos pamokų idėjos. Švietimo centro atstovai dėkodami Laimai Kiškienei padovanojo darbštumo simbolį – bitutę. Bitutės buvo įteiktos ir Panevėžio rajono metodinių būrelių pirmininkėms – Editai Davidonytei, Astai Klydžienei ir Rasai Stakienei.
Žvelgdami į sodyboje žydinčius lubinus, atsisveikinome iki kitų mokslo metų, tikimės, kad Velžio gimnazijos mokytojai į Ramygalos klubą „Savos erdvės“ rudenį sugrįš kartu su savo mokiniais.

Renata Jankevičienė